fbpx Juhtimiskool Vedur | 3D kogudus

Juhtimiskool Vedur

Kolmapäev, 1. november 2017

Vedur on 3D koguduse juhtimiskool, mille eesmärk on kasvatada järgmine põlvkond juhte, kes on põnevil Jeesusest ning varustatud ellu viima Tema antud missiooni. See tähendab, et ühe õppeaastaga (31. august 2017 - 7. juuni 2018) õpime juhtima nii ennast kui teisi. 

Kohe on algamas kolmas kuu Veduris. Teekond on siiani olnud väga huvitav. Kui üks õppesessioon lõppeb, siis tekib veidi kurb tunne, kuna järgmise korrani peab jälle kaks nädalat ootama. Kui saatsin ankeedi ära, et vedurlaste hulka pääseda, siis muretsesin veidi, et kuidas see hakkab mõjutama minu tavalist elurütmi. Kahe kuu jooksul on selgunud, et see ei häiri koolitööd ja muid igapäevaelu toimetusi põhimõtteliselt üldse. Olen sellega praeguseks täiesti ära harjunud ja tänu juhtimiskooli kodutöödele ei kao mõtted Veduri lainelt kahenädalase pausi tõttu. 

Tänu Vedurile tunnen end ka igapäevaelus kindlamalt ja oskan erinevates olukordades paremini käituda kui varem. Samuti olen õppinud Jeesust vaatama täiesti teise pilguga. Eriti meeldib mulle Veduri juures see, et see pole selline nagu tavaline kool on - kellele ei meeldiks kool, kus igas õppetunnis saab süüa. 

Võimalus Veduris käia on minu jaoks olnud väga suur privileeg. Tohutult austan ja hindan seda, et 3D juhtkond on võtnud enda peale selle ülesande meid õpetada. Näen ka suurt potentsiaali oma klassiõdedes ja -vendades, ei oskagi endale paremat klassi soovida. 

Olen väga põnevil, mis Veduril veel pakkuda on, ning usun, et ka teised vedurlased nõustuvad minuga. 

Päikest,
Ragnar