fbpx Jeesus on pidevas liikumises | 3D kogudus

Jeesus on pidevas liikumises

Laupäev, 2. veebruar 2019

Jaanuarikuus toimunud kogukonnajuhtide kokkusaamised tegid taaskord tänulikuks selle eest, mida Jumal on meie koguduses viimaste kuude jooksul teinud. Rõõm on näha uusi juhte, ületatud väljakutseid ja julget usku. Järgnevalt panen siia kirja mõningad mõtted Mk 1:35-38 kirjakoha põhjal, mida ma Tallinna kogukonnajuhtide kokkusaamisel ajanappuse tõttu jagada ei jõudnud.

"Ja vara hommikul enne valget tõusis Jeesus üles, väljus ning läks tühja paika ja palvetas seal. Ja Siimon ja ta kaaslased ruttasid talle järele ning leidsid ta. Ja nad ütlesid talle: „Kõik otsivad sind!” Tema aga ütles neile: „Läki mujale, naaberküladesse, et ma sealgi kuulutaksin, sest selleks olen ma tulnud!” (Mk 1:35-38)

  1. Jeesus otsis pärast tihedat teenimistööd vaikset lähedust Jumalaga. Sama väljakutse on meie ees müraga täidetud maailmas ka täna!
  2. Jeesusega kohtumiseni viib mitte ainult soov teda otsida, vaid julgus talle järgneda.
  3. Fakt, et kõik otsivad Jeesust (isegi kui nad seda ise ei mõista), on tõde ka tänasel päeval.
  4. Jeesus on pidevas liikumises ning kui tahame näha teda meie elus tegutsemas, siis peame mõistma, et meie järgime teda, mitte vastupidi.

​Loodan, et need mõtted toovad uut värskust sinu teenimisse!

Jakob