fbpx Jaanipäeva väljasõidust | 3D kogudus

Jaanipäeva väljasõidust

Laupäev, 1. juuli 2017

Sellel aastal kogunesime 23. juuni pärastlõunal kogudusega Järvamaal Kassiaru puhkemajas, et maha pidada üks korralik jaanitrall. Minu jaoks oli tegemist elu esimeste jaanipidustustega koos Jumalaga. Olin kuidagi poolkogemata sattunud ka mängude korraldamise tiimi, mistõttu oli ootusärevus kindlasti veel suurem.

Ürituse tõmbasidki kohe üsna alguses käima hoogsad spordimängud. Sai kummikut loopida, paarilisega jalgpalli järgi joosta, munateatejooksus osaleda jms. Lõbusaid hetki oli kindlasti nii osalejatel, korraldajatel kui ka pealtvaatajatel. Aktiivsele algusele järgnes kõikide lemmikosa – tublid grillmeistrid olid valmis grillinud suure koguse liha. Õhtu möödudes saime kõik koos koguneda lõkke äärde, et koos Jumalat ülistada ning kuulata head sõnumit, mille tõi meieni seekord Meego. Soovijad said hilisõhtul veel nautida saunamõnusid ja tünnis liguneda.

Minu jaoks oli tegu eelkõige õhtuga, kus tajusin kui suur meie kogudus tegelikult on ning kui paljusid toredaid inimesi ma enne seda õhtut veel ei teadnudki. Sai väga palju naerda, kuid samas olin osa ka erinevatest tõelistest ja kvaliteetsetest vestlustest. Usun, et saime üheskoos väga eriliselt tähistada seekordseid jaanipidustusi.

Aitäh, armas kogudus!

Kaisa