fbpx DNA kursus täies hoos! | 3D kogudus

DNA kursus täies hoos!

Reede, 30. oktoober 2015

20. oktoobril algas 3D koguduses uus DNA kursus. Selle kursuse eesmärgiks on tutvustada inimestele 3D koguduse põhiväärtusi. Kursus annab hea võimaluse teada saada, mida ning milleks me usume. Kui keegi tuleb esimest korda 3D teenistusele ning ta pole kunagi varem midagi Jumalast kuulnud, siis kursusel saab selle kohta rohkem teada. Samuti leiab uusi tutvusi ja sõpru. See on nagu esmane osadusgrupp,  kus saame koos palvetada ja julgustada teineteist.

DNA kursusele võivad tulla ka “tavalised” koguduse liikmed. See on nagu vahelüli uute ja “vanade” koguduse liikmete vahel. Kõik, kes on koguduses juba kaasa teeninud, kuid  tunnevad, et ei ole veel seda õiget valdkonda leidnud ja on veidikene väsinud ning vajaksid uut energiat ja indu, on väga oodatud. Jumal on meile kõigile andnud erinevad annid ja DNA kursus aitab seda leida ning igaüks võib avastada enda jaoks sobiva valdkonna, kus kaasa teenida.

Spetsiaalselt DNA kursuse jaoks on valmis tehtud abimaterjalid: töövihikud ja videod. Töövihikutes on iga põhiväärtuse kohta erinevad küsimused, mis aitavad osalistel neid paremini mõista. Tallinnas on DNA kursuse läbiviijaks mina, Mari-Liis. Juba suvel tundsin, et see võib olla valdkond, kus tahaksin kaasa teenida. Septembris küsis Christopher minu käest, kas ma oleksin valmis seda tegema ja väga pikalt selle üle mõtlema ei pidanud. Tartus viib kursust läbi Ronald Väli. Kursus toimub Tallinnas igal teispäeval ja Tartus kolmapäeviti kell  19. Asukohaks on 3D koguduse kontorid, Tallinnas Kuhlbarsi 1 ja Tartus Veski 35. Oled oodatud!

Mari-Liis