fbpx Aeg tähistada! | 3D kogudus

Aeg tähistada!

Teisipäev, 1. september 2015

Sellel pühapäeval tähistame me 3D kogudusega oma 5. aastapäeva. On lausa uskumatu mõelda, mida Jumal selle aja jooksul teinud on. Kui võtta kokku, mida Jumal nii mulle kui pastorile, kuid usun, et laiemalt tervele kogudusele selle aja jooksul õpetanud on, siis esmalt seda, et missioon (jõuda inimesteni, kes on kaugel Jeesusest) on muutumatu, kõik muu aga muutuv (kuidas, kellega, kus kohas ja nii edasi).

Kui ma olen küsinud Jumalalt, kuhu selles järgmises etapis kogudusega liikuma peaksime, siis märksõnaks on tugevad inimestevahelised suhted. Seda nii koguduse sees- kui väljaspool. Mida tugevamad on jüngerlikud suhted koguduse sees inimeste vahel, seda suurem on võime üksteist mõista. Mida rohkem me üksteist mõistame, seda rohkem me toetame üksteist. Sellega tõuseb ka motivatsioon ja sellest lähtuvalt ka produktiivsus missiooni ellu viia. Kui meil tekivad tugevad suhted inimestega, kes on väljaspool kogudust, siis suudame ka neid samuti paremini mõista ja sellest lähtuvalt neile evangeeliumi selgemalt presenteerida nii oma tegude ja sõnadega, mille kaudu saab sõnum elumuutusest, mida Jeesus pakub, kõikideni jõuda.

Rohkem sellest kõigest detailsemalt juba aastapäeval. Paljud inimesed, kes täna on 3D koguduses, pole olnud seda rajamise hetkel. Kui Jumal lubab sellel maailmal veel eksisteerida, siis tean, et kõik, kes täna seda uudiskirja loevad, on ühel päeval igavikus, kuid kogudus läheb edasi. See on vaid meeldetuletus sellest, et kogudus, mida Jeesus ehitab, on suurem kui kellegi meie elu ja see lühike aeg, mis meil siin maa peal on võimalik olla osa Jumala meistriteosest, on meeletu privileeg, mille üle rõõmu tunda! Tähistame seda üheskoos 6. septembril! 

Jakob