fbpx 6 põhjust, miks kutsuda enda sõpru 20.juulil 3D kogudusse! | 3D kogudus

6 põhjust, miks kutsuda enda sõpru 20.juulil 3D kogudusse!

Teisipäev, 15. juuli 2014

Ma otsustasin kirja panna mõned põhjused, miks ma ise olen kutsunud võimalikult palju enda sõpru 20.juuli 3D kogudusse teenistusele ning miks julgustan teid seda sama tegema.

#6 - SUUREPÄRANE TOIT! - Olgem ausad, kes meist ei tahaks saada osa heast söögist! Ma isiklikult ei tunne ühtegi inimest, kes ütleks ära hästi ja tasuta tehtud söögist! 20.juulil võib oodata kõvasti grillimist Tartus ja mõnusaid pitsasi Tallinnas, lisaks kõiksugu puuvilju, magusat ja nii edasi.

#5 - KINGITUSED! - Alati on äge kingitusi saada! Sellel pühapäeval tahame me kinkida 3D koguduse poolt meie sõpradele kingituse! Usun, et see on seda väärt!

#4 - UUED SUHTED! - On lahe saada uusi tuttavaid. Olles käinud juba aastaid koguduses, siis olen alati tahtud tutvustada oma sõpradele, kes koguduses ei käi, neid sõpru, kes koguduses käivad. Võta seda kui sünnipäeva või pidu! Erinevad inimesed kohtuvad ja see saab olema äärmiselt positiivne!

#3 - HUVITAV TEEMA! - Sellel pühapäeval tuleb juttu tõelisest armastusest, mida ilmselt vähesed kogenud, kuid kõik igatsevad. Ja kuna tegu pole mingi roosa mannaga, siis ma siiralt usun, et see läheb korda ka kõikidele meestele!

#2 - UUS KOGUDUSE KOGEMUS! - Paljudel noortel Eestimaal puudub reaalselt kokkupuude kogudusega, mis on elav ja neile arusaadav ning atraktiivne. Ma isiklikult usun, et 3D kogudus seda on! Inimesed saavad näha, kuidas me rõõmsalt tähistame ristimist, energiliselt ülistame Jumalat ja nii edasi. See võib pöörata kardinaalselt ümber inimeste arvamuse sellest, mis koguduses toimub! Lisaks on see ajalooline hetk, sest esimest korda Eestimaal toimub sama sisuga teenistus kahes erinevas linnas korraga!

#1 - VÕIMALUS SAADA PÄÄSTETUD! - Aasta jooksul oleme me 3D koguduses näinud, kuidas paljud inimesed teevad elu tähtsaima otsuse, kui kogudus kokku tuleb ja evangeeliumi jagab. Miks ei võiks olla 20.juuli päev, kus sinu sõbra elu muutub ja saame koos selle üle rõõmustada?

Igatahes julgustan sind veel kutsuma oma sõpru sellele teenistusele- https://www.facebook.com/events/261005720772476/ - Ei jõua oodata juba pühapäeva!