3D koguduse elurütmid

1. osa: RAKUGRUPID - Rando Kangro

Rohkem infot 3D koguduse rakugruppide kohta: www.3dkogudus.ee/rakugrupid

1. Kui tõepoolest on nii, et meie lähedased mõjutavad meid kõige rohkem, siis mõtle täna, kas Sa oled valmis saama nende sarnaseks?
2. Kelle sarnaseks Sa täna kujunemas oled?
3. Kui tihti Sa oma rakugrupiga (või muu sõpruskonnaga) kohtud? Kas see grupp juhib Sind Jumalale lähemale?
4. Lugege üheskoos Hb 10:24 (10:19-25). Mis oleks parem kui jagada juba täna kellelegi elumuutvat sõnumit Jeesusest? Kutsuda teda rakugruppi? Või leppida kokku järgmine rakugrupi toimumine? Otsida endale rakugrupp?

2. osa: KOGUKONNAD - Mihkel Rehepapp

1. Ütle kogukonnas oma paremal käel olevale inimesele:
- 3 andi, mida näed selle inimese juures
- vähemalt ühe anni juurde lisa, kuidas sa näed, et ta saaks seda andi kasutada kogukondlikkus teenimises
2. Lugege koos Ap 2:42-47. Mida saab meie kogukond õppida kõige algsemast kogudusest/kogukonnast?
3. Mõeldes lausele “Mina rajan kunagi uue vaimuliku perekonna” - mis on esimene hirm või takistus, mis sulle pähe tuleb? Kuidas sellest ühiselt võitu saada?
4. Kui sa oled täna tulnud kogukonda, aga ei tunne veel isiklikult Jumalat, siis jaga mis on sinu suurim hirm või takistus selle sammu tegemiseks?

3. osa: SUURED KOKKUSAAMISED - Jakob Remmel

1. Kas ja miks nõustud Jakobi mõttega, et iga inimene tahab olla osa millestki suuremast kui ta ise?
2. Millised rahvarohked sündmused ja kuidas on sinu elu kõige enam mõjutanud?
3. Kas ja miks on oluline olla osa ka koguduse suurtest kokkusaamistest, et kogeda Jumala suurust ning näha Tema tegutsemise mõju?
4. Milline võiks olla täna minu järgmine samm, et ka mõne minu sõbra või tuttava pilt Jumalast avarduks läbi koguduse suurema koosviibimise?