Mai väljasõit

19. mail koguneme terve 3D kogudusega Märjamaal, et ühiselt aega veeta. Oleme Märjamaa noortele kaasa elanud ning neid kogudusena ka toetanud. Möödunud suvel käisid Indrek-Eliel ja Regina Tambek meile rääkimas, kuidas Märjamaa noortega regulaarsed kohtumised jalgpalli mängimiseks on aidanud sinnakanti rõõmu ja lootust tuua. Oleme põnevil, et kuulda, kuidas neil nüüd läheb.

Vaata Tambekute lugu lähemalt siit videost.

Ühtlasi tähistame Märjamaal 3D juhtimiskooli Veduri taaskordset lõpetamist!!! Saame kõik koos süüa, ülistada, kogukondades aega veeta ja uusi tuttavaid leida. Oled teretulnud, olenemata koguduslikust taustast või usulistest tõekspidamistest. Tule nagu oled!

Et teaksime Sinuga arvestada toidu ja transpordi osas, PALUN REGISTREERI end alloleva vormi abil. NB! Registreerimine on lõppenud.

Hoia silma peal ka Facebooki ürituse lehel.

Väljasõidul kinnitatakse ametisse ka 3D koguduse uus juhatus!

TRANSPORDI INFO:
PALUME MITTE HILINEDA!!!
Tallinna buss väljub kell 10.30 Balti jaama vastast, Nunne tänava alguses asuvast bussiparklast. Vastutav isik Hanna Liivia Teller +372 5304 1483

Tartu buss väljub kell 9.30 Vanemuise teatri eest parklast- Vastutav isik Merilyn Mõttus +372 5853 8189

Pärnu buss väljub kell 11.00 Port Artur 2 parklast (Laia tänavaga külgnev)- vastutav isik Jessika Buht +372 5820 4130

Viljandi buss väljub kell 10.00 Viljandi bussijaamast- vastutav isik Elerin Tammel +372 5911 6671

Võib arvestada, et tagasisõit Märjamaalt algab kell 17.

Pilt: