fbpx Kiusatused | Võitlusvaim | 3D kogudus

Kiusatused | Võitlusvaim

Arutelu küsimused: 1.Arutle endamisi või teistega, mida uut täna kuulsid või mis kõnetas sind isiklikult kõige rohkem? 2. Vaadake Jeesuse elu peale(soovi korral lugege evangeeliumi) ja arutage, kui palju ja millistes olukordades veel võis Jeesusel olla kiusatusi saada võimu või pääseda surmast. 3. Jaga enda kiusatustest või sõltuvustest, millega võitled? Kas on sõltuvusi näiteks sinu perekonnas või lähedaste hulgas ja kuidas see sind mõjutab? 4. Kuidas sina kiusatustega või sõltuvustega oled võidelnud ja millist rolli on mänginud nendes Jumal? 5. Praktiline samm. 1) Jälgi nädala jooksul enda käitumist ja saa teada, kui tervislikult sina oma aju naudingutega toidad. 2) Juhul, kui sul on mingi sõltuvus või kiusatusi, siis jaga seda Jumalaga ja räägi sellest nädala jooksul ka mõnele lähedasemale sõbrale või mõnele juhile kogudusest.