fbpx Võid vabalt olla kristlane omaette!? | Fake News | 3D kogudus

Võid vabalt olla kristlane omaette!? | Fake News

„Kristlane ei saa üksinda olla, nii nagu perekonnaliige ei saa üksinda olla” Jutluste seeria “Valeuudised” 2.osa, teemal „Võid vabalt olla kristlane omaette!?” Kõne pidepunktid: - Millal Sa viimati enda jaoks mõtestasid, mida Sina usud? - Jumal on loonud meid sotsiaalseteks olenditeks. Juba siia maailma me sünnime ühte inimeste gruppi, perekonda. - Me saame kogudust julgustada ja üksteist kasvatada tänu andidele ja eripäradele, aga need ei saa tulla esile, kui me ei ole kogudusest osa. - Kui panustad kaasa, siis see liidab kogudust kokku. Arenevad sõprused kogu eluks ning nende kaudu saab Jumal meie karakterit kujundada. - Kristlane ei saa üksinda olla, nii nagu perekonnaliige ei saa üksinda olla. - Kogudus on Jumala perekond ja osadus, mida ühendab usk Jeesuse valitsusse üle kõigi ja kõige. Aruteluks: 1. Too mõni näide sellest, kuidas kogudus on olnud Kristuse armastuse kehastus Sinu jaoks isiklikult või laiemalt ühiskonna jaoks. 2. Mida on vaja selleks, et astuda koguduse liikmeks? 3. Millistes olukordades on Sul kiusatus “üksinda kristlaseks jääda”? 4. Kuidas saaksid Jumalale näidata paremini, et armastad Tema kogudust? 5. Lugege koos Mt 28:16-20. See on laialt levinud kirjakoht, mõtisklege koos selle üle, mida tähendab “õpetades neid pidama KÕIKE”? Mida selle all on mõeldud. Tooge näiteid, kuidas seda teoks teha.