fbpx Juhtimine | 3D kogudus

Juhtimine

Kui sa oled juba natukene aega koguduses käinud, siis tead, et Jumal kasutab inimesi, et oma kogudust juhtida. Ilmselt on just koguduses tegutsevad juhid olnud need, kes on ka sinul aidanud paremini aru saada, kes on Jeesus ning kuidas sa talle järgneda saad.

Oleme kogudusena näinud, et juhtideks kujunevad järgijad ning seda põhjusel, et me püüame elada Jeesuse eeskujul, kes ise juhtis teisi. See ei tähenda, et kõikidest kristlastest peaksid saama pastorid, koguduse rajajad või maailmakuulsad evangelistid, kuid me kõik oleme kutsutud andma endast parima, et teised inimesed võiksid astuda oma usuteel järgmisi samme.

3D koguduses oleme julgustanud inimesi teenima ja juhtima just seal, kus nende annid kõige rohkem rakendatud saavad ning kuhu Jumal neid ise juhib. Selle tulemusena on meil juhte, kes jüngerdavad inimesi individuaalselt, juhivad kogukondi, haldavad teenimisvaldkondi, rajavad kogudusi, korraldavad üritusi ja nii edasi.

Juhtimisega kaasneb alati ka vastutus nii Jumala kui inimeste ees, kuid on eriline privileeg, kui Jumal selle meile usaldab ning meid seeläbi millekski eriliseks kasutab.

Mida suuremaks kogudus kasvab, seda rohkem on vaja, et oleks inimesi, kes on valmis võtma vastutuse juhtida. Kui sa tunned, et see võib olla sinu järgmine samm, siis kirjuta info@3dkogudus.ee või räägi sellest mõnele kogukonnajuhile või juhatuse liikmele.

Ja Jeesus ütles neile: „Järgnege mulle ja ma teen teist inimesepüüdjad!” - Mk 1:17