fbpx Evangeeliumi jagamine | 3D kogudus

Evangeeliumi jagamine

Kui oleme millegi üle õnnelikud, siis on loomulik, et tahame seda rõõmu ka teistega jagada. Sama on päästetud saamisega. Läbi Jeesuse vastuvõtmise on meil lootus igavesele elule koos Jumalaga. See on sedavõrd hea uudis, et peaksime tahtma seda ka teistega jagada, eriti teades, et Jumal tahab sama lootust pakkuda ka meie sõpradele!

Ometi võib vahel tunduda, et kuigi tahaksime teistele Jeesusest jagada, ei ole alati lihtne leida head hetke või õigeid sõnu ning selle tõttu võib lootus jääda jagamata. See tähendab aga, et inimesed, kes väga vajavad sama lootust ka enda ellu, jäävad sellest ilma.

Selleks aga, et evangeelium ehk rõõmusõnum Jeesusest jõuaks kõikide meie sõprade ja ka nende sõpradeni, peame oleme julged tegema samme, mis võivad olla ebamugavad, aga mille tulemusena võib kellegi elu saada täielikult muudetud, keegi võib leida suhte Jumalaga ja selle kaudu eesmärgi, lootuse ja rõõmu. Ilmselt tegi selle sama julge sammu keegi ka sinu jaoks, jagades Sulle evangeelium, tänu millele võid Sina täna tunda Jeesust isiklikult.

Üks lihtne viis, et Su sõbrad võiksid kuulda Jeesusest, on jagada neile lugu sellest, kuidas Jeesus Sinu elu on muutnud. Näiteks võid saata oma loo aadressile info@3dkogudus.ee, et saaksime selle 3D koguduse kodulehele üles panna, kust ka juba praegu võid leida mitmeid lugusid sellest, kuidas Jeesus on inimeste elu muutnud.

Sest ma ei häbene evangeeliumi, see on ju Jumala vägi päästeks igaühele, kes usub, juudile esmalt ja siis kreeklasele. - Rm 1:16
...vaid pühitsege Issandat Kristust oma südames, olles alati valmis kostma igaühele, kes teilt pärib aru lootuse kohta, mis teis on. - 1Pt 3:15