fbpx Jaanipäev | 3D kogudus

Jaanipäev

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Mis oleks mõnusam, kui jaanipäeval tulla kokku koguduse perega, tutvuda uute inimestega, üheskoos laulda kiitust Jumalale ning õhtul koos lõkke ääres või saunalaval juttu rääkida? Just selline aeg ootab Sind ees 23-24 juuni Voore Puhkekeskuses, Jõgevamaal.

Voore Puhkekeskus on looduskaunis kohas paljude võimalustega: bassein, saunad ja kümblustünn, võrkpalliplats, erinevad istumisalad, liivakast pere pisematele jne. Ööbimine on korraldatud nii siseruumides kui ka telkides. Organiseeritud on toitlustus (õhtusöök, hommikusöök ja näksid vahepealseks ajaks). Ürituse programm on suhteliselt vaba. Koguneme kokku teenistuste ajal, kus kuulame inspireerivat kõne ja kiidame Jumalat lauldes. Muul ajal toimuvad meelelahutuslikud tegevused ja mängud, mida on lõbus ka pealt vaadata kõrval juttu rääkides.

Üritusele on oodatud kõik olenemata, kas oled varem 3D koguduse tegemistel osalenud või mitte. Transport on korraldatud bussidega Tallinnast, Tartust ja Pärnust. Koguneme Voorel kell 15:00 ning tagasisõitu alustame järgmisel päeval kell 12:00.

REGISTREERUMINE & OSALUSTASUD

Üritus on tasuline:

• Täisealised al 20a: 35€ ööbimisega, 30€ ilma ööbimiseta
  • Kuni 19-aastased (k.a): 25€ ööbimisega, 20€ ilma ööbimiseta
  • Lapsed: vanuses 4-12 aastat 10€; nooremad, kes vajavad süüa või/ja voodit, rääkida läbi Kristi Novikoviga (kontakt allpool)

REGISTREERUMINE JÕUSTUB OSALUSTASU MAKSMISEL! Registreerumine lõppeb 13. juunil, mil on ka viimane päev tasuda ürituse eest.

Osalustasu palume kanda MTÜ 3D kogudus arveldusarvele EE262200221051683899. Selgitusse märgi enda nimi ja "Jaanipäev".

Ürituse maksumus sisaldab ööbimist (kes selle on valinud), kõiki söögikordi, transporti bussidega Tallinnast/Tartust/Pärnust ning kohapealset programmi ja tegevusi.

Ööbimine toimub nii majades kui ka telkides. Ööbimiskohtade arv siseruumides on piiratud ning arvestatakse osalustasude laekumise järjekorras. Osalustasu ei muutu telgis ööbijatele.

*Lisainfoks: reaalne kulu inimese peale tuleb u 56€, millest osa katab 3D kogudus.

NB! Alaealistel on osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek allkirjastatud kujul. Nõusoleku vorm saadetakse registreerimisel meilile. Palume lapsevanema või eestkostja poolt (digitaalselt) allkirjastatud vormi saata meilile evalotavainu@3dkogudus.ee enne üritust või anda kohapeal paperkandjal registreerimislauda.

KONTAKTID

Lisaküsimuste korral palume võtta ühendust:
Majutus & transport - Eva-Lota Roos, evalotavainu@3dkogudus.ee
Osalustasud - Kristi Novikov, kristi.novikov@gmail.com, tel 5272472
Muud korralduslikud küsimused - Valtrik Pihl, valtrik.pihl@gmail.com

SEOSES COVID-19 LEVIKUOHUGA

Üritusele tuleb igaüks omal vastutusel (alaealistel on osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek allkirjastatud kujul) ning on kohustuslik järgida EV poolt kehtestatud COVID piiranguid.

Kui oled üritusele registreerunud ning oled viimasel hetkel haigestunud ilma, et oleksid negatiivse COVID testi tulemuse saanud või oled olnud COVID lähikontaktne, siis palume Sul jääda koju ja hoiduda võimalikust nakatamise ohust. Palume sellest esimesel võimalusel teada anda Kristi Novikovile (kristi.novikov@gmail.com, tel 5272472), kellelt tulevad edasised juhised.

KUTSE ÜLDKOOSOLEKULE

Kutsume 3D koguduse ametlikke liikmeid üldkoosolekule, mis leiab aset 23.06. Voore Puhkekeskuses järgmises päevakorras:

1. Üldkoosoleku rakendamine ja päevakorra kinnitamine.
2. 3D koguduse põhikirjas muudatuste tegemine.
3. 3D koguduse juhtivpastori valimine: kandidaadiks Valtrik Pihl.
4. 3D koguduse juhatuse liikmete kinnitamine: juhatuse liikmete kandidaadid esitab koguduse poolt valitud juhtivpastor. Kandidaadid on:  juhatuse esimees - Valtrik Pihl, Jakob Remmel, Mihkel Rehepapp, Eliisabet Rehepapp, Meego Remmel, Marlen Pihl, Marge Lige (uus) ja Lisete Lige (uus).
5. 3D koguduse majandusaasta aruande kinnitamine.

KAVA

23. juuni
14:30 - 16:00 Kogunemine
16:00 - 18:00 Teenistus
18:00 - 19:30 Õhtusöök
19:30              Vaba aeg ja tegevused
22:00              Lõkke ääres osadus ja ülistus

24. juuni
08:00 - 09:30 Hommikusöök
09:30 - 10:30 Teenistus
10:45 - 11:45 Vaba aeg ja tegevused
12:00             Head teed!

TRANSPORDI INFO

Palume kohal olla 15 minutit enne bussi väljumist. HILINEJAID OOTAMA EI JÄÄDA!

Tallinna buss väljub kell 12.30 Balti jaama vastast, Nunne tänava alguses asuvast bussiparklast. Vastutav isik Andreas Jakobson +372 5686 9118

Tartu buss väljub kell 14.00 Vanemuise teatri eest parklast. Vastutav isik Eva Sikemäe +372 5816 4455

Kõiki kes tulevad oma transpordiga ootame Voorele kohale alates 14.30’st.

Tagasi hakkavad bussid sõitma 24. juunil, kell 12.00.