JÕULUTUUR: teekond Iisraelis

Selle aasta jõuludel viime Sind otse IISRAELI!

Just nii! 3D koguduse jõulutuuril kuuleb ja näeb kõnetusi otse Iisraeli kui Püha Maa pinnalt, kus käisime 3D kogudusega sügise keskel Jeesuse jälgedes rändamas ja filmimas Sinu jaoks ühte väga erilist jõuluteenistust.

Seda selleks, et anda Sulle hea ülevaade ja kogemus Jeesuse kui Jumala Poja elust ning Tema teekonnast Petlemma sünnikohast kuni ristile Kolgata mäel Jeruusalemmas.

3D jõulutuur toimub kolmel päeval ja kolmes linnas:

★ 22. dets 18:00 - TARTU, Tartu Elektriteater (TÜ endine kirik) (osale Facebooki eventis)

★ 23. dets 17:00 - PÄRNU, Strand SPA & Conference hotell (Facebooki event)

★ 24. dets 12:00 - TALLINN, kohvik Sinilind (osale Facebooki eventis)

Teenistustel kuuleb lisaks võimast live-muusikat ja kõnekaid lugusid koguduse inimestelt. Igas linnas on kohal lahedad koguduse liikmed ning pakume maitsvaid suupisteid ja kuuma glögi :)

Teenistused on igas linnas tasuta!

★ Jõulutuuril keskendume Jeesuse elule läbi erinevate pealtnägijate. Ülevaade Jeesuse elust ja teekonnast jätkub 2018. a jaanuaris 3D kogukondades, kus vaatame neljal nädalal kõnedeseeriat "Jeesuse jälgedes" - samuti otse Iisraelist! Oled väga oodatud kogukonda: 3dkogudus.ee/kogukonnad