fbpx Mis toimub hetkel 3D koguduses? | 3D kogudus

Mis toimub hetkel 3D koguduses?

Seoses COVID-19  levikuga on 3D koguduses toimunud ajutised muudatused. Oleme oma tavapärased kokkusaamised kolinud üle erinevatesse veebikeskkondadesse.

Altpoolt leiad mitmeid võimalusi saamaks osa 3D koguduse tegemistest.

Virtuaalkogukonnad

Igal pühapäeval korraldavad kogukonnad arutelusid veebiplatvormide vahendusel (nt Skype, Messengeri kõne vms). Arutelud toimuvad lähtuvalt lühikestest õpetusvideodest, mis on ette salvestatud koostöös TV7-ga. 3D kogukonnad on avatud sõpruskonnad, kuhu on oodatud kõik huvilised!

Infot kogukondade kohtumisaegade ja muude tegevuste kohta küsi julgelt otse kogukonnajuhtide käest või täida samal lehel olev liitumisvorm.

Rakugrupid

Rakugrupid koosnevad 3-4 samast soost inimesest, kes kohtuvad regulaarselt selleks, et õppida ühise igatsusega rohkem Jeesust tundma ja kasvada Temaga sarnasemaks. Kui Sa soovid rohkem infot või kui Sul on soov liituda 3D rakugrupiga, siis võta julgelt ühendust mõne kogukonnajuhiga. Nemad oskavad Sind viia kokku sobivaima rakugrupiga. Rakugruppide kohta leiad täpsemalt infot siit.

3D inimeste Facebooki grupp

Kui soovid teada rohkem siseinfot, mis hetkel 3D koguduses toimub, siis soovitame Sul liituda Facebooki grupiga 3D inimesed.

Vajad abi?

Praegusel ajal võib nii mõnigi seista silmitsi raskuste ja muredega, mida ei osanud oodata. Selle tõttu võib lootus kaduda ja tekkida muremõtted tuleviku osas. Vahel on tunne, et pole kedagi, kes kuulaks ja suudaks aidata – oled murega üksi. Kuid meie ei taha, et peaksid üksi oma murekoormat kandma! Julgustame Sind ühendust võtma meie Vajan abi hingehoidjatega või kristliku hingeabi SinuABI.ee nõustajatega.

Siin lehel saad tutvuda meie koguduse inimestega, kes on nii mõnestki raskusest läbi tulnud ja jagavad oma teekonnast koos Jumalaga.

Jutlused

Kasuta võimalust otsida kuulamiseks-vaatamiseks jutlusi just endale huvipakkuval teemal. Kõik 3D jutlused on jaotatud kategooriatesse: kriitilised küsimused, Piibel, raskused, igapäevaelu, suhted, jüngerlus, vaimulik kasv. Lisaks saab otsida sisu märksõnade kaupa. Jutlused leiad siit.

Inimeste lood

Millised inimesed 3Ds käivad? Mis tõi nad kogudusse? Milline oli nende esmamulje kogudusest: mis tundus imelik, mis põnev? Sul on võimalus üle 70 inimese lugu lugeda või vaadata 3D kodulehel!