Häkaton

Pilt: 

Sellel nädalavahetusel, 27-28 märts, korraldame häkatoni kogu Eestimaa kristlaskonnale teemal: “Kuidas antud kriisi olukorras võiksime luua innovaatilisi lahendusi evangeeliumi kuulutuseks, jüngerluseks ja inimeste teenimiseks?” 

LIITU OTSE häkatoniga SIIN. Algus 27 märts kell 18:00 (kava allpool).
Vestlus toimub Zoom rakenduse abil. Selleks palume registreerida zoom.us veebilehel end kasutajaks.

Tingitult eriolukorrast kannavad paljud kogudused online keskkonnas üle oma jumalateenistusi. Usume see on hea algus, kuid samas vajavad inimesed enamat kui üksnes videoteenistuse sisu, mida läbi Interneti avaruste tarbida. Kuigi füüsiliselt on hetke olukorra tõttu mõned uksed sulgunud, avab Jumal nii vaimulikult kui virtuaalselt uusi aknaid inimestega suhtlemiseks ning Tema kuningriigi töö levikuks. 

 

Vestlus toimub Zoom rakenduse abil. Selleks palume registreerida zoom.us veebilehel end kasutajaks. Arvutisse või telefoni on võimalik ka rakendus alla laadida. See teeb kasutamise oluliselt mugavamaks.

Häkatonil osalemiseks palume täita allolevas registreerimisvormis kohustuslikud väljad (nimi ja email). Lisaks on sul võimalus pakkuda oma idee, mille ümber teised inimesed saavad häkatoniks koonduda!