fbpx Abielukursus | 3D kogudus

Abielukursus

Pilt:

Mis on abielukursus?
Abielukursus on paaridele suunatud kursus, mille eesmärk on veeta kvaliteetaega teadmisi hankides ning olulistel teemadel rääkides ning luua seeläbi eeldused tugevaks abieluks.

Nicky ja Sila Lee, kursuse loojad ja eestvedajad, on kujundanud selle paaridele, kes otsivad praktilisi nõuandeid oma suhte tugevdamiseks. Kursus aitab luua suhtele tugeva aluse, õpetades paare efektiivsemalt suhtlema ja paremini erimeelsusi lahendama.

Kursus koosneb temaatilistest kohtumistest:

1. Tugevate aluste rajamine
  2. Suhtlemise kunst
  3. Konfliktide lahendamine
  4. Andestuse vägi
  5. Perekonna mõju - minevik ja olevik
  6. Hea seks
  7. Tegudes väljenduv armastus

Kellele on abielukursus mõeldud?
Abielukursus on mõeldud (nii abielus kui vabaabielus olevatele) paaridele, kes soovivad oma suhet tugevdada.

Oled oodatud, kui tahad tõsta oma suhte üleüldist kvaliteeti, aga ka siis, kui soovid tegeleda mõne konkreetse väljakutsega. Mõlemal juhul pakub kursus lihtsaid vahendeid ja praktilisi ideid ehitamaks üles kestvat suhet.

Abielukursus tugineb kristlikele põhimõtetele, kuid on mõeldud kõigile, olenemata varasemast kokkupuutest kiriku/kogudusega.

Mida kursuselt oodata?

1. ÕHTUSÖÖK. Iga kohtumine algab kahekäigulise õhtusöögiga. See annab paarile võimaluse aeg maha võtta, et luua omavaheline ühendus enne sisulise osa kuulamist.
  2. LOENGU KUULAMINE. Videoloeng kestab u 45min, mis on jagatud osadeks koos pausidega, kus paar saab omavahel arutleda. Iga sessioon käsitleb erinevat teemat, kus jagatakse elulisi kogemusi, õpetust ja eksperthinnanguid.
  3. PRIVAATNE ARUTELU. Igal paaril on võimalus privaatseks omavaheliseks vestluseks. See võimaldab kogu kursuse vältel avatult ja ausalt suhelda.

NB! Kursusel ei toimu grupiarutelu, st et te ei pea omavahelisi vestlusi mitte kellegagi jagama.

Läbiviijad:
Mihkel ja Eliisabet Rehepapp, Mathias ja Alice Letner, Ragnar ja Eglyd Esken

Asukoht:
Koskla 18. Sissepääs maja vasakul küljel olevast uksest

Aeg:
Kursus toimub järjestikku kaheksal esmaspäevaõhtul (seitse temaatilist kohtumist ja üks suhtlusõhtu).
Esimene kohtumine on 25. märtsil 2024 kell 18.30. (ja sealt edasi samal ajal: 01.04, 08.04, 15.04 vabas vormis kogunemine teises asukohas, 22.04, 29.04, 06.05, 13.05)

Osalustasu:
Kuruse osalustasu on 200€ paari kohta (st 14,3€ in/1x). See sisaldab kahekäigulist õhtusööki ning kursuse töövihikut (st mõlemale paarilisele oma töövihik).

Registreerimine on avatud 18. märtsini.

Kes kahtleb oma soovis pühenduda kogu kursusele ajaliselt ja rahaliselt, on võimalik tulla uudistama esimesele korrale TASUTA (samuti vajalik registreerimine enne 18. märtsi). Kui peale esimest korda on soov jätkata kogu kursusega, siis vabade kohtade olemasolul ning tasudes kursuse hinna, on võimalik osa olla kogu kursusest.

Osalustasu palume kanda:
Saaja: MTÜ 3D kogudus
Konto number: EE262200221051683899 (Swedbank)
Selgitus: Abielukursus ja osalejate nimed

Ps. Kohtade arv on piiratud!