3D kogudusest

3D kogudus on avatud perekond, kes järgneb Jeesusele, armastades Jumalat, kogudust ja inimesi kaugel Jeesusest!

3D kogudus on üks kogudus mitmes asukohas. Praegusel hetkel tegutseme me Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jüris ning tulevikus laieneme ka teistesse Eesti linnadesse.

Meie missiooniks on jagada elumuutvat sõnumit Jeesusest, ristida Temasse uskujaid ja õppida üheskoos Talle järgnema.

Tule nagu oled!

3D kogudusse tulemiseks ei pea sa olema kristlane. Sa oled oodatud meie üritustele täpselt sellisena nagu sa oled! Kui sa tahad rohkem informatsiooni, mis 3D koguduses toimub ning mida sealt oodata võib, mine lehele osale. Lisaks oleme sulle parema ülevaate andmiseks lisanud erinevaid videoid meedia rubriigi alla.