fbpx 3D koguduse 9. sünnipäev | 3D kogudus

3D koguduse 9. sünnipäev

Pilt:

1. septembril koguneme terve 3D kogudusega Türil, et tähistada koguduse 9. sünnipäeva!

Nagu väljasõitudel ikka, saame üheskoos aega veeta ja lõunat süüa. Kohapeal kuuleme tunnistusi sellest, mida Jumal meie inimeste elus teinud on ning jutlust. Koguduse bändi juhtimisel saame üheskoos ka laulda Jumalale kiitust. Kokku tulevad 3D kogukonnad ning oodatud on ka huvilised, kes tahavad rohkem teada saada 3D rajamis(aja)loost ja tänasest tegevusest.

Soovijatele on hea sotsialiseerumise võimalus ühine bussisõit Türile. Bussid lähevad Tartust, Tallinnast, Pärnust ja Viljandist.

Anna aegsasti oma tulekust märku registreerudes alloleva vormi kaudu. Nii saame Sinu toidu ja transpordiga arvestada. NB! Registreerumine lõppeb neljapäeva õhtul ehk 29.08 kl 20!

Andmeid kasutame ainult selle väljasõidu korraldamiseks. Täites registreerimisvormi, nõustud meie privaatsuspoliitikaga: https://3dkogudus.ee/privaatsuspoliitika

TRANSPORDI INFO:
PALUME MITTE HILINEDA!!!
Tallinna buss väljub kell 10.00 Balti jaama vastast, Nunne tänava alguses asuvast bussiparklast. Vastutav isik Hanna Liivia Teller +372 5304 1483

Tartu buss väljub kell 9.45 Vanemuise teatri eest parklast- Vastutav isik Merilyn Mõttus +372 5853 8189

Viljandi bussijaamas peatub Tartu buss kell 10.45.

Pärnust on korraldatud seekord transport sõiduautoga. Auto väljub kell 10.30 Port Artur 2 parklast (Laia tänavaga külgnev)- autojuht Ave tel ‪53488399‬, auto reg.nr. 370BNL.

1 Start 2 Complete