fbpx Vajan abi | 3D kogudus

Vajan abi

Iga inimene seisab oma elus silmitsi raskuste ja muredega, mille tõttu võib lootus kaduda. Elus tuleb ikka ette kergemaid ja raskemaid perioode, kuid vahel kasvavad raskused üle pea ja matavad enda alla. Vahel on tunne, et pole kedagi, kes kuulaks ja suudaks aidata – oled murega üksi. Mõni mure on ka selline, mille puhul tekib tunne, et keegi ei suuda Sind selles mõista. Meie 3D kogudusena aga ei taha, et peaksid üksi oma murekoormat kandma, me tahame Sind kuulata, Sind julgustada ja sind lahenduse leidmisel toetada! ...

Tule meie kokkusaamisele

Oleme kogenud, et Jumal on meie kõrval iga hetk ja aitab meid igast olukorrast läbi. Kuna oleme isiklikult kogenud Jumala armastust ja tuge, tahame ka Sulle seda pakkuda! Oleme valmis Sinuga kokku saama, Su e-mailidele vastama ja Sinu eest palvetama. Ära jää oma murega üksi! Me ei kritiseeri ega mõista Sind hukka, vaid võtame Su vastu nii nagu Sa oled!

Pole ühtegi olukorda, millest Sa välja tulla ei suudaks – Jumalaga on KÕIK võimalik. Ükskõik, mida Sa teinud oled või millise probleemiga Sa praegu võitled, tea, et Jumal armastab Sind ikka! Täida lehekülje lõpus olev kontaktivorm või tule julgelt meie kokkusaamistele ja räägi meie hingehoiu tiimi inimestega.

"Kes võib meid lahutada Kristuse armastusest? Kas viletsus või ahistus või tagakiusamine või nälg või alastiolek või hädaoht või mõõk?" (Rm 8:35)

"Selles kõiges me saame täieliku võidu tema läbi, kes meid on armastanud. Sest ma olen veendunud, et ei surm ega elu, ei inglid ega peainglid, ei praegused ega tulevased, ei väed, ei kõrgus, ei sügavus ega mis tahes muu loodu suuda meid lahutada Jumala armastusest, mis on Kristuses Jeesuses, meie Issandas." (Rm 8:37-39)

Vaata erinevaid teemasid alammenüüst!

Võta meiega ühendust täites alloleva kontaktivormi või

Tule meie kokkusaamisele

Kui tunned, et vajad rohkem kogenud nõustajate abi, siis soovitame külastada ka SinuABI.ee hingehoiuplatvormi, kus oma murele või küsimusele võid leida vastuse foorumist ning Sinu küsimustele vastavad kristlastest psühholoogid, terapeudid, vaimulikud, kaplanid ja hingehoidjad.

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.